Muslera ve Emre Belözoğlu’nun ardından Arda Turan da ifade verdi. Mahkemede yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Arda Turan “Ben biraz safım saf olmasam verir miyim bu kadar parayı? Efendim ben parayı almak istiyorum ben paramı alayım isterse ceza almasın” dedi. Turan ayrıca kaybettiği paranın da 7.5 milyon dolar olduğunu açıkladı.

Gazeteci Kenan Taş da sosyal medya hesabından Arda Turan’ın ifadelerini paylaştı. Taş’ın yaptığı paylaşımlara göre Seçil Erzan davasında Arda Turan mahkemede şu sözleri söyledi: "Hem kendi adıma hem de bu arkamdaki kadın(Seçil Erzan) adına çok üzgünüm. Kendisi çok başarılı bir bankacıydı. Terfi ettirilerek Levent'e müdür oldu. Hayatımda hiç faiz almadım Seçil Erzan beni faiz olmadığını fon olduğuna ikna etti.

Ben tamamıyla Denizbank'a güvenerek verdim. Seçil Erzan Denizbank şube müdürüdür. Hakan Ateş ve Mehmet Aydoğdu sorumludur. Sahip çıkacaklardı şube müdürlerine. Ama suçludur demiyorum bakın. Denizbank şube müdürüne parayı verdim ben. Tehdit etmedim onu hakaret etmedim 7.5 milyon dolar kaybettim.

Hakime hanım Seçil Erzan nominal diyor, bir şey diyor… Pek anlamıyorum inanın! Ben biraz safım saf olmasam verir miyim bu kadar parayı? Efendim ben parayı almak istiyorum ben paramı alayım isterse ceza almasın. Paramı alayım ceza yatmasın.”

Gaziantep'te 4 Farklı Lezzetli Yemek 40 TL! Gaziantep'te 4 Farklı Lezzetli Yemek 40 TL!