Cumhurbaşkanı Erdoğan, asrın felaketinin birinci yılında deprem bölgesindeki il ziyaretlerine devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep'e geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay’da olduğu gibi Gaziantep’te de Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni’ne katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’te Hastane Açılışına Gidecek! 

İslahiye’de düzenlenecek törende 10 bin 90 konut hak sahiplerine teslim edilecek. Erdoğan Gaziantep Şehir Hastanesi’nin de açılışını yapacak. Şahinbey ilçesinde bulunan hastanenin 1875 yatak kapasitesi bulunuyor.

Gaziantep’te Depremzedeler Çıkış Yolu Arıyor! Hepimiz Kiracı Durumuna Düştük! Gaziantep’te Depremzedeler Çıkış Yolu Arıyor! Hepimiz Kiracı Durumuna Düştük!

Gaziantep Şehir Hastanesinde 335 poliklinik, 259 yoğun bakım yatağı, 30 diyaliz yatağı, 64 ameliyathane, 4 bin 640 araçlık otoparka ve helikopter pisti yer alıyor. Hastane bünyesinde "Genel Hastane ve Psikiyatri Hastanesi", "Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi", "Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi", "Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi", "Onkoloji Hastanesi ve Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Hastanesi" ile "Ana Hastane"nin yer aldığı öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi