AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin’in istifasının ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin ilk kez konuştu.

Çetin’in istifasının ardından AK Parti içindeki derin sessizlik dikkat çekmişti. AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin’den Çetin’in istifasıyla ilgili yorum geldi.

T24'e konuşan Şahin, İl Başkanı Çetin’in istifasının Yerel Seçimlere hiçbir etkisinin olmayacağını söyledi. Şahin, ‘’Biz Seçim Kurulu Merkezi oluşturmuştuk. Kurumsal bir alt yapımız var. Orada kurumsal bir alt birim var. Siyasi İşleri Başkanlığı süreci devam ettiriyor.’’

Deprem Bilimci (Kahini) Hoogerbeets'den 8 Şiddetinde Deprem Açıklaması! Deprem Bilimci (Kahini) Hoogerbeets'den 8 Şiddetinde Deprem Açıklaması!

AK Parti’nin kurumsal bir parti olduğunu söyleyen Şahin, ‘’Biz 18. kez teraziye çıktığımız için, kurumlar kişiye özgü çalışmaz. Kurumsal kapasite vardır. Ben bugün varım yarın yokum. Burada önemli olan kurumun işlerinin devam etmesi. Hiçbir etkisi olmaz. İnşallah çok güzel bir sonuç alırız. Bir de sonuçta kendi kararı’’ ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi