Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) tarafından yeni park yönetim sistemiyle yeni dönemde 8 bin 250 araçlık otopark sistemi kurulacak. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) tarafından yeni park yönetim sistemiyle yeni dönemde 8 bin 250 araçlık otopark sistemi kurulacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yeni dönem projelerinden biri olan vatandaşların otopark imkanını arttırmak için kentin belirlenen noktalarında katlı ve açık otopark yapılacak.

Bu kapsamda Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne 300 araçlık, Hastaneler bölgesine bin araçlık, Millet Bahçesi'ne 570 araçlık, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'na 600 araçlık kapalı katlı otopark yapılacak.

Öte yandan Adliye'de 600 araçlık hemzemin açık otopark yapılırken, kent genelinde hemzemin 5 bin 180 araçlık otoparklar oluşturulacak. Belirlenen bölgelerdeki otopark ihtiyacını karşılayacak olan bu proje vatandaşlara büyük ölçüde kolaylık sağlayacak

Fatma Şahin sosyal medya hesabından paylaşımındai, ''Yeni otoparklar yaparak Park Yönetim Sistemini kuracağız.

Şehitkamil Devlet Hastanesi => 300 araçlık Kapalı Katlı Otopark.

Hastaneler Bölgesi => 1000 araçlık Kapalı Katlı Otopark.

Adliye => 600 araçlık Hemzemin Açık Otopark.

Prof. Dr. Naci Görür O Kritik İlleri Tek Tek Açıkladı! O İllerde Oturanlar Dikkat! Prof. Dr. Naci Görür O Kritik İlleri Tek Tek Açıkladı! O İllerde Oturanlar Dikkat!

Millet Bahçesi => 570 araçlık Kapalı Katlı Otopark.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı => 600 araçlık Kapalı Katlı Otopark.

Kent genelinde hemzemin 5180 araçlık açık otoparklar oluşturacağız..

Editör: Haber Merkezi