Deprem Bilimci (Kahini) Hoogerbeets'den 8 Şiddetinde Deprem Açıklaması! Deprem Bilimci (Kahini) Hoogerbeets'den 8 Şiddetinde Deprem Açıklaması!

Altın fiyatları beklenmedik düşüşünün ardından toparlanma çabasını sürdürürken Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten yatırımcıya dikkat çeken bir uyarı geldi.

Memiş, Temmuz ayını işaret ederek, altın fiyatlarının soluksuz yükseleceğini kaydetti. Hey ay yeni bir rekor görüleceğinin altını çizen uzman isim, ‘Gram altında TL fiyatta 3 bin-3 bin 500 aralığını da hedef olarak beklemeye devam ediyoruz” dedi.

“ALTININ YOLCULUĞU BAŞLIYOR"

Altın fiyatları için değerlendirmelerde bulunan Piyasa Uzmanı İslam Memiş şunları dile getirdi: "Gram altında yılın son alım fırsatlarını veren bir hafta var karşımızda. Özellikle altın yatırımcılarını son iki aydır Temmuz ayına hazırlıyorum. Bütün videolarımda da Temmuz ayı itibariyle yükselişlerin başlayacağına dair ciddi uyarılarım vardı.

Bu uyarılarım halen geçerlidir. Temmuz ayı itibariyle alım fırsatı vermeden her ay yeni bir rekor kırarak yükseliş trendinde olan bir altın piyasası göreceğiz.

Ons altın tarafında 2600 dolar gram altın TL fiyatında ise 2700 ilk hedef seviyemizdir. Devamında ise yıl sonunda ons tarafında 3 bin dolar hedef, gram altında TL fiyatta 3 bin-3 bin 500 aralığını da hedef olarak beklemeye devam ediyoruz. Bundan sonra altının yolculuğu başlıyor. Bu son uyarımdır. Temmuz ayı itibariyle altında yükseliş yolculuğu başlıyor."

Editör: Haber Merkezi