Gaziantep AKP İl Başkanı Kim Olacak? Gaziantep AKP İl Başkanı Kim Olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomiyle ilgili dikkat çeken mesajlar verdi. Ekonomik göstergelerin gün geçtikçe daha iyiye gittiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Enflasyon düşüşe geçecek! Esasen ekonomik göstergelerimiz gayet iyi! Çalışanlara ve emekliye daha iyi yansıyacak" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim çalışmaları kapsamında partisinin Isparta Mitingi'nde açıklamalarda bulundu.

Ekonomide göstergelerin iyiye gittiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan "Enflasyon düşüşe geçecek" dedi.

Şu an için pahalılıkla sınandıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerinin devamında "Enflasyon düştükçe ekonomideki olumlu tabloların getirilerini çalışanlar ve emekliye daha iyi yansıtacağız" diye konuştu.

"ENFLASYON DÜŞÜŞE GEÇECEK"

Ülkemizin hedeflerinden sapmasına izin vermedik. Uyguladığımız ekonomi programının sonuçlarını yılın ikinci yarısından itibaren göreceğiz. Ekonomik göstergeler gayet iyi. Enflasyon düşüşe geçecek.

"ÇALIŞANLAR VE EMEKLİYE DAHA İYİ YANSITACAĞIZ"

Enflasyon düştükçe ekonomideki olumlu tabloların getirilerini çalışanlar ve emekliye daha iyi yansıtacağız. Şu anda 35 bin kişi burada.

Milli gelirimizi 2 kat daha yükseltebiliriz. Ama bunu sadece eleştirerek değil çalışarak hem de çok çalışarak yapmamız gerekiyor.

Bize tabanca vermiyorlardı şimdi bizim yerli tabancalarımıza dünyanın dört bir yanından talep var. İHA teknolojisinden dünyanın ilk 3 ülkesinden biriyiz. Daha düne kadar dışa bağımlı olan savunma sanayi bizimle birlikte yüzde 80 yerli hale geldi.