Cumhurbaşkanı Erdoğan, enflasyonun yılın ikinci yarısından itibaren düşmesi yönündeki beklentiyi dile getirirken "Çalışanlarımızın ve emeklilerimizin yaşadığı sıkıntı boynumuzun borcudur" mesajını verdi. CHP'deki 'para sayma' soruşturmasına ilişkin sert sözler kullanan Erdoğan, "Türk siyasetini bu kadar kirletmeye, insanımızı bu kadar utandırmaya kimsenin hakkı yok" dedi.

Erdoğan'ın Karabük'teki seçim mitinginde gerçekleştirdiği konuşmadan öne çıkan mesajları şöyle:

Altılı masa dağıldı gitti. Birine de Ankara'da daire tutmuşlar. Şimdi o daireden takip ediyor. Tüm suçu 'bay Kemal'in sırtına yükleyenlerin hepsi şimdi kendi keyfine bakıyor.

"İNSANIMIZI BU KADAR UTANDIRMAYA KİMSENİN YOK"

Bedeli hala bilinmeyen kirli pazarlıkların gerisinden hangi hain taktikler çıkacak inşallah hep birlikte göreceğiz. Şimdiden bazı emareleri ortaya çıkmaya başladı. Ülkenin gündemi deprem, bunların umurunda değil.

Ülkenin gündemi, sınırlarımızın terörden arındırılması ama bunların umurunda değil. Hatta ortaklarına yaranmak için utanmasalar terör örgütüne militan yazılıp ideolojik eğitime girecekler.

Ülkenin gündemi çalışanların refah kaybı ama bunların umurunda değil. Hatta buradan kendilerine çıkacak siyasi rantı düşünüp el ovuşturuyorlar. Şimdi bir de ortaya deste deste, valiz valiz para görüntüleri ortaya çıktı.

Prof. Dr. Naci Görür O Kritik İlleri Tek Tek Açıkladı! O İllerde Oturanlar Dikkat! Prof. Dr. Naci Görür O Kritik İlleri Tek Tek Açıkladı! O İllerde Oturanlar Dikkat!

Dolar mı dersin, avro mu dersin... Türk siyasetini bu kadar kirletmeye, kendilerine oy verenler başta olmak üzere insanımızı bu kadar utandırmaya kimsenin hakkı yok, olmamalı. Bunun için kızarmasını bilen bir yüz lazım. Kuldan utanması olmayanlardan uzak durmak lazım. Bunun adı siyaset değil.

"ARAMIZDA KALACAK BİR ŞEY YOK, HERKES BİLSİN!"

İstanbul'un karışını bilirim. İstanbul'da doğdum, büyüdüm, belediye başkanlığı yaptım, sonra İstanbullu aldı beni başbakanlığa gönderdi, sonra da cumhurbaşkanı oldum. Kendilerini hiçbir iş yapmamakla övünecek kadar sefil bir hale düşürmüş durumdalar.

Milletimiz her seçimde bunlara sandıkta ders vermesine rağmen ısrar ve inatla aynı şeyi yaparak iktidara gelmeyi umut ediyorlar. Dün ekranlarda diyorlardı ki 'Aramızda kalsın, kazanıyoruz'. Bugün yine aynısını diyorlar. Aramızda kalacak bir şey yok, herkes bilsin, CHP'den, DEM'den, duruşlarıyla onların değirmenlerine su taşıyanlardan hiçbir şey olmaz.

Editör: Haber Merkezi