Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Fatma Şahin, yeni döneminin ilk iş gününde kurum çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

Fatma Şahin İlk İş Gününde Coşkuyla Karşılandı! ''Verilen Sözleri Bir Bir Yerine Getireceğiz"

Gaziantep'te 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Fatma Şahin'e kurum personeli sürpriz yaptı. Belediye binası önünde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i karşılayan personel, dakikalarca alkışladı.

Tebrikleri kabul eden Başkan Fatma Şahin, karşılama sonrası çalışanlara yaptığı konuşmasında destekleri için gönülden teşekkür ettiğini, kazananın Gaziantep Modeli olduğunu vurgulayarak, "Birlikte rahmet var, birlikten kuvvet doğar modeli kazandı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak 2 milyonun gönlüne, kalbine girdik. Kazanan demokrasimiz oldu, milli irade oldu.

IMF Başkan Yardımcısı'ndan Mehmet Şimşek'e Övgü! Biz de Bu Politikayı Tavsiye Ederdik! IMF Başkan Yardımcısı'ndan Mehmet Şimşek'e Övgü! Biz de Bu Politikayı Tavsiye Ederdik!

Biz yola çıkarken "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" dedik, "Ak eller ak iller" dedik ve 18'inci kez milletin terazisine çıktık. Hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Yeni bir "Bismillah" diyoruz. 18'inci kez milletin terazisinde başarıyla çıkmanın onur ve şerefini yaşıyoruz. Ayrıca büyük bir sorumluluğumuz var. Beyannameyi zaten hazırlamıştık, şimdi bu beyanname ile halkımıza verdiğimiz sözümüz var.

Büyükşehir Belediyesi olarak verilen sözleri bir bir yerine getireceğiz. Birlikte başarmaya devam edeceğiz. Rabbime hamd ediyorum. Sizin gibi yol arkadaşları olduğu için teşekkür ediyorum" dedi.