Instagram uygulamasında son zamanlarda kullanıcılar bazı sorunlar yaşamaya başladı. Kullanıcıların Instagram üzerinde yaşadığı sorunları bildirebileceği bir Instagram Müşteri hizmetleri desteği aramaktadır. Peki, Instagram'da destek var mı? detaylarına bakalım.

Instagram Müşteri Hizmetleri

Instagram Musteri Hizmetleri

Instagram uygulamasında sorunlar meydana gelebiliyor. Bu meydana gelen sorunları ise instagram kullanıcıları müşteri hizmetleri ile çözmek istemektedir. Instagram’da herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda telaşlanmanıza gerek yoktur. Çünkü instagram yetkililerine ulaşılabilecek yöntemler mevcuttur.

Diğer yandan ise instagram destek merkezi bulunuyor. Bu kısımda destek merkezinden yaşadığınız sorunu bildirmeniz durumunda yaşadığınız soruna çözüm bulabilecek ekipler bulunmaktadır. Instagram Müşteri Hizmetler iletişim için İnstagram destek merkezine uygulama üzerinde bulunan Sorun Bildir butonundan ulaşabilirsiniz. [INSTAGRAM DESTEK HATTI] İçin Tıklayın..

Instagram Müşteri Hizmetleri İle İletişim

Instagram ile sorunlarınızı belirtebilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken 2 yol bulunmaktadır. Bu kapsamda ise 11870 instagram yada [email protected] aracılığı ile problemlerinizi bildirebilirsiniz. Eğer müşteri hizmetlerine ulaşamadıysanız ve güvenli bir şekilde yeni hesap açmak istiyorsanız https://www.habergazetesi.com.tr/haber/5749238/instagram-hesabi-acma-ve-instagram-kaydolma makalesi size rehber olabilir.

Instagram’da Yaşadığım Sorunu Müşteri Hizmetlerine Nasıl İletebilirim?

Instagram'da müşteri hizmetlerine ulaşabilmenin yöntemini gösterelim.

1- İlk olarak Instagram'a giriş yapın.

2- Ardından hesabın sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklayın.

En İyi Ücretsiz 8 VPN Uygulamaları (Twitter) PC ve Mobil En İyi Ücretsiz 8 VPN Uygulamaları (Twitter) PC ve Mobil

3- Destek başlığı altında yer alan Sorun Bildir seçeneğini yer alıyor.

4- Son olarak Sorun Bildirme kısmına tıklayarak Instagram’da yaşadığınız sorunları belirtebilirsiniz.

[INSTAGRAM DESTEK HATTI] Tüm Çözümler..için Tıklayın..

Instagram Müşteri hizmetleri telefon numarası

Instagram uygulamasında 11870 numarasından 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden dilediğiniz gibi sorunlarınızı iletebilirsiniz." width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

Editör: Mustafa İYİTÜTÜNCÜ