Instagram şifremi unuttum E-Postamı bilmiyorum, diyorsanız ilk olarak uygulamada yada web sitesinde oturum açma sayfasına gidin. Giriş Yap kısmına tıklayın. Şifrenizi mi unuttunuz ? seçeneğini tıklayın yada Oturum açma konusunda yardım alın yerine tıklayın. Hesabınıza bağladığınız telefon numarası, e-posta veya kullanıcı adınızı girin. Telefon numarası girildiği takdirde tek kullanımlık şifre gelecektir. Bu parolayı kullanarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bu arada e-posta adresiniz yada kullanıcı adınız ile girerseniz kayıtlı mailinize şifre sıfırlama linki gönderilir. Bu linke tıkladığınız takdirde Instagram’ın şifre değiştirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu şekilde kısaca anlatmaya çalıştık. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, hemen alt kısımdaki yere bakabilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Bulabilirim? (Bilgisayardan)

Instagram Şifremi Unuttum Instagram uygulamasına girişte şifrenizi hatırlamıyorsanız sıkıntıya girmenize gerek yoktur. Yani Instagram kayıtlı olduğunuz e-posta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gönderiyor. Bu işlemin detaylarına bakalım. 'INSTAGRAM ŞİFREMİ UNUTTUM' LİNKİ 1- Instagram'a giriş yapın ve Şifreni mi unuttun? kısmına tıklayın.   2- Daha sonra ekrana gelen kutucuğa e-mail adresinizi yazın. Giriş Bağlantısı Gönder kısmına tıklayın. instagram şifremi unuttum 2021 3- Instagram’dan gelen maile girin. E-mail adresinize Şifre Yenile bağlantısı gönderilecektir. instagram şifremi unuttum nasıl alabilirim 4- Bu kısımda e-mailinize gelen bu bağlantıyı açın. 5- Bu kısımda Instagram şifre yenileme ve Instagram şifre değiştirme işlemini yapabilirsiniz. INSTAGRAM ŞİFRE DEĞİŞTİRME İÇİN TIKLAYIN... Bu arada kayıtlı olduğunuz adresinize mail gelecek. Daha sonra e-mail kısmına gelen linke tıklayarak şifre yenileme alanına yönlendirecek. Yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Threads Video İndir (5 Saniyede İndirin) 2023 Threads Video İndir (5 Saniyede İndirin) 2023

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim Telefondan

Instagram şifrenizi telefon ile de kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. 1- İlk olarak Şifremi unuttum kısmına tıklayın sonra Telefon seçeneğine tıklayın. 2- Daha sonra açılan sayfaya telefon numaranızı girin. 3- Telefonunuza şifre yenileme bağlantısı gelecek. Bu sayfada yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. 4- Son olarak e-mail adresinize doğrulama linki gelecek linke tıklayarak da yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum ve E-Postamı Bilmiyorum

Bu kısımda yapmanız gerekeni size detaylı bir şekilde göstereceğiz. 1- İlk olarak bu adrese https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ tıklayın. 2- Daha sonra kullanıcı adınızı girin ve Giriş Bağlantısı Gönder kısmına tıklayın. 3- Bu kısımda sizlere E-posta bilgisi sizlere gönderilecek. Oradan bir çıkarım yaparak e postanızı hatırlayabilirsiniz. (Burada bizim hesap telefon ile bağlantılı olduğu için SMS ile gönderildi.) instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"> Tabii birde instagram hesabınız silindiyse yada ulaşamıyorsanız hesaba geri almak için buradan bakabilirsiniz. https://www.antepsonhaber.com/instagram-silinen-hesabi-geri-acma/